O firmie

W gablotach z jasnego dębu zgromadziłam dla Państwa kolekcję klejnocików z minionych epok, stworzonych ręcznie przez dawnych mistrzów: bransoletki, naszyjniki, pierścionki, kolczyki, ze złota, platyny, z brylantami, szmaragdami, szafirami, perłami, emalią…
Unikatowe przedmioty, które przetrwały zawirowania dziejów, by dziś chwytać za serce swoim urokiem. W każdym z nich zaklęty jest kawałek duszy twórcy, jego talentu, artyzmu i perfekcyjnego warsztatu. To sprawia, że każdy wyrób jest jedyny i niepowtarzalny, a obcowanie z nim to swoista odtrutka na banalne propozycje sklepowych sieciówek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O biżuterii

Biżuterią antykwaryczną zajmuję się już od ponad siedmiu lat – początkowo działałam na zlecenie stałych Klientów, ale zapotrzebowanie było tak duże, że musiałam otworzyć sklep. Zdobywam je dla Państwa dzięki kontaktom, które przez te lata wyrobiłam sobie w Polsce, jak i we Francji, Austrii i Wielkiej Brytanii – moi współpracownicy są dla Państwa w domach aukcyjnych, ale również w antykwariatach i na targach staroci. Każdy przedmiot przechodzi testy na próbę złota, autentyczność i jakość kamieni, co potwierdzam firmowym certyfikatem. Dzięki wspólnej pracy możemy oferować Państwu wyjątkową, ekskluzywną biżuterię w zaskakująco niskich cenach.

20180407_151508

Zapraszam, przyjdźcie Państwo nacieszyć się pięknem dawnej biżuterii, poczujcie Magię Brylantów…

Kasia Kałużny-Janus

aaaa
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.